Izvēlne_2Izvēlne Tālrunis_2(+371) 26 652 666

Par projektu

Vai vēlies izjust jaunas un vēl nebijušas emocijas? Bērnībā tev patika risināt dažādus uzdevumus un mīklas? Vai vēlies noorganizēt neaizmirstamu un atmiņā paliekošu pasākumu priekš draugiem, ģimenes un darbabiedriem?

Quest Rooms – mūsdienu varoņu izklaides

Cita realitāte

Projekts „QuestRoom.lv” – jauna formāta „viedizklaide”, kas paredzēta tiem, kas meklē jaunus iespaidus. Noslēpumainā piedzīvojumu un meklējumu atmosfēra, kas ir ierasta datorspēlēs, tiek pārnesta mūsu realitātē.

Sarežģītajā sižetā nepieciešama katra dalībnieka improvizācija un apķērība, taču tajā pašā laikā nav obligāti nepieciešamas speciālas zināšanas un sagatavošana – var piedalīties jebkurš gribētājs, neatkarīgi no dzimuma un vecuma.

Jums ir tikai 60 minūtes, lai sajustu uzvaras prieku... un ieraudzītu savu komandas biedru „īsto seju”!

Speciāli priekš Jums mēs:

  • Izveidojām loģisku, ļoti interesantu pārbaudījumu un mīklu virkni, kam būs nepieciešama apķērība un komandas saliedētība, izvēlētā kvesta izpildē.

  • Izstrādājām unikālus scenārijus ar ekskluzīvu sižetu, kas pārceļ varoņus aizraujošā piedzīvojumu pasaulē.

  • Parūpējāmies par patīkamu atmosfēru visā escape room spēles laikā – telpas ir lieliski ventilējamas, tajās tiek uzturēta patīkama temperatūra.

  • Nodrošinājām pilnīgu drošību – mīklu izveidē pārbaudījumu istabās tiek izmantoti tikai cilvēkiem droši materiāli.

  • Garantējam absolūtu notiekošā autentiskumu – jau ar pirmajām sekundēm šajās telpās Jūs tiekat „pārnesti” brīnumainā pasaulē, atstājot rutīnu un garlaicību „aiz borta”.

Neticami piedzīvojums jau sākas...
Esi gatavs kvest istabu izaicinājumam?


Mēs esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem.

Rakstiet mums