Izvēlne_2Izvēlne Tālrunis_2(+371) 26 652 666

FAQ

Cena par kvestu - tā ir cena par cilvēku vai par komandu?

Pārsvarā, visas cenas tiek norādītas par komandu, parasti tie ir 30 - 50 eiro, tomēr ir arī izņēmumi, respektīvi dažās istabās maksa tiek iekasēta atkarībā no dalībnieku skaita - 20 līdz 60 eiro. Tas ir lielisks piedāvājums, ja istabu apmeklējat vien divatā!


Cik ilgi notiek spēle?

Parasti spēle ilgst vienu stundu, pēc tam Jūs laiž arā. Bet, ja Jums izdosies izpildīt visus uzdevumus ātrāk, durvis atvērsies.


Cik cilvēku var piedalīties kvestā?

Parasti spēles aprakstā ir norādīts maksimālais cilvēku skaits. Katra escape istaba atšķiras ar izmēriem un uzdevumiem, tāpēc arī atšķiras dalībnieku skaits. Parasti komandā ir no 2 līdz 6 cilvēkiem.


Kā es varu pierakstīties uz spēli?

Augšā, mūsu mājas lapas izvēlnē, Jūs varat sameklēt pogu "Pierakstīties uz spēli", nospiežot šo pogu, Jūs pāriesiet uz rezervācijas sadaļu. Tur, sniedzot visu nepieciešamo informāciju, Jūs varat pierakstīties uz Jums tīkamāko laiku. Tāpat, Jūs varat pazvanīt mums:+371 266 19 666 vai rakstīt e-pastu: info@exitoria.com Samaksa notiek uz vietas.


Kā es varu apmaksāt spēli?

Apmaksāt spēli Jūs varat uz vietas. Tāpat mēs varam izrakstīt Jums rēķinu un Jūs veiksiet apmaksu ar pārskaitījumu.


Ko vajag zināt pirms spēles?

Pilnīgi neko. Pirms spēles Jūs saņemsiet visas nepieciešamās instrukcijas. Lai piedalītos spēlē, papildus zināšanas vai prasmes nav nepieciešamas.


Vai iekšā būs baisi?

Kvest istabas ir veidotas dažādās tematikās. Jūs varat izvēlēties sev šausmu sižetu vai pilnīgi jauku un miermīlīgu istabu.


Ja mēs līdz šim nekad neesam spēlējuši ko līdzīgu?

Tas ir brīnišķīgi! Tas nozīme, kā Jūs iegūstiet jaunas pozitīvas emocijas. Pirms spēles Jums tiks izklāstīti visi noteikumi, kā arī tiks veikta instruktāža. Istabā, visi uzdevumi ir realizēti tā, lai ikviens varētu tikt ar tiem galā.

Kļūt par varoni, var ne tikai sapnī!

Mēs esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem.

Rakstiet mums