Меню_2МенюТелефон_2(+371) 26 652 666

Escape Room

Да что это такое!?

Станьте героем любимой компьютерной игры или знаменитого голливудского боевика в реальной жизни! Найдите тайники, выберите правильные подсказки, используйте нестандартные предметы и разгадывайте головоломки, чтобы открыть запертые двери, найти скрытые проходы, выбраться из помещения
...и ощутить вкус победы!

Escape Room - эксклюзивное smart-развлечение
для героев нашего времени.

Узнать больше

Quest Room

Kvest istaba ir jauns un oriģināls brīvā laika pavadīšanas formāts, interaktīvs piedzīvojums jums un jūsu draugiem, kura ietvaros varat pārbaudīt prāta asumu un reakcijas spējas, izspēlējot vairākus, oriģinālus scenārijus!

Tā ir izlaušanās spēle, kurā jūsu komandai tiek dotas 60 minūtes, lai aizmirstu par ārpasaules rutīnu un risinātu aizraujošus, dažādu grūtības pakāpju uzdevumus labāko Holivudas grāvēju tradīcijās. Pārņemot pasaulē tik populāro escape room formātu, mēs piedāvājam autentiski iekārtotas un rūpīgi izstrādātas situācijas, kurās kas aizraujošs būs rodams visdažādākajām vecuma un interešu grupām. Vienalga, vai tā būtu kosmosa kuģa pilotēšana, glābjot galaktiku „Zvaigžņu spēlēs”, vai īstena trillera cienīgā spriedze, ko piedāvā slepenā istaba „Loterijas Laupīšana”, mēs nodrošinām augstākās kvalitātes pieredzi, kas uz spēles laiku jums liks patiesi iejusties konkrētajā situācijā!

Katra piedzīvojumu istaba var lepoties ar tematiski atbilstošām dekorācijām, un dažādām gaumēm piemērotiem kvestiem. Vai tas ir fantastisks ievads vecmeitu ballītei vai veids kā neformālā gaisotnē tuvāk iepazīt jauniegūtos kolēģus, escape istaba ir kvalitatīva alternatīva tradicionālajām izklaides iespējām, kurā svarīga ir tieši jūsu klātbūtne, pieņemtie lēmumi un prasme darboties komandā, lai ne tikai kopīgi izbaudītu procesu, bet arī nonāktu pie visvēlamākā scenārija iznākuma! Glābiet pasauli sev vistīkamākajā kompānijā, un dariet to smeļoties tikai vispozitīvākās emocijas!